Poďakovanie členom OZ za „asistovanie“ pri Míli pre mamu

Milé dievčatá, spolu-organizátorky a spolu-organizátori tohtoročnej Míle pre mamu,

nesmierne sa teším, že sme spoločne zvládli uskutočnenie najväčšej oslavy Dňa matiek na Slovensku a v zahraničí.
Sme jediní, (okrem Majstrovstiev sveta v hokeji), ktorí vedia spojiť také množstvo ľudí v jeden deň a pripraviť krásne podujatie, plné lásky a porozumenia. Príprava je vždy veľmi náročná, hlavne dodaním všetkého potrebného pre nás a vás do parku i pár týždňov pred samotným uskutočnením podujatia.

Míľa pre mamu, pokiaľ ju budeme pripravovať naďalej srdcom a s radosťou, bude vždy významným medzníkom našej práce. Môžeme si pogratulovať aj tentoraz, pretože sme to zvládli. Počasie nám prialo, a viac si maminy a staré maminy i ockovia a starí ockovia = dobrovoľníci nemôžu priať! Že vás máme, že vy máte nás, že tvoríme spolu jednu veľkú aktívne a užitočne oslavujúcu rodinu predvečer dňa matiek.  Tento rok nám na poslednú chvíľu vypadlo prvé súťažné stanovište, ale aj to stáva. Zároveň sa tešíme z nového dobre prezentovaného stanovišťa Spojenej školy Ružomberok.

Početný kolektív dobrovoľníkov-členov OZ Ružomberčan svojou pomocou prispel k maximálnej pohode, ktorú sa nám mini-kolektívu z Nevedka podarilo zažiť snáď 1x v celej histórii organizovania tohto nášho najväčšieho exteriérového podujatia pre ružomberské rodiny.

Veľké ďakujem ochotným starým mamám a starým otcom z „nášho“ Ružomberčana.

Vaša Aďa z Nevedka

Top